Twój koszyk jest pusty
Informujemy, że od nia 16.10.2020 r. sklep stacjonarny będzie otwarty 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i czwartki.
W pozostałe dni pracujemy zdalnie i kontaktować można się z nami przez zakładkę kontakt, mailem, telefonicznie (tel. 501 642 999) lub faksem (fax. 22 350 75 60) Za utrudnienia przepraszamy.

Koszt dostawy

Zamówienia wysyłamy korzystając z usług Poczty Polskiej i Firmy Kurierskiej.

Zakupy powyżej 1000 PLN są dostarczane na nasz koszt, wyjątkiem są przesyłki o większym gabarycie do których może być doliczana opłata przy danym produkcie. Poniżej 1000 PLN, koszt przesyłki doliczany jest do faktury.

Przy większej wadze może być doliczona opłata.

Przesyłka kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia do 30 kg w cenie 22 PLN (20 PLN przy przedpłacie).
Przy realizacji zamówienia o wyższej wadze niż 30 kg lub większych gabaratych (np. meble medyczne) opłata może być weryfikowana indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia. Każda zmiana naliczania za dostawę będzie konsultowana z klientem przed realizacją zamówienia.

Dla artykułów o większych gabarytach lub wadze mogą być doliczane dodatkowe opłaty. Informacja o dopłacie powinna być widoczna w opcjach dostawy przy takich artykułach. Dotyczy to głównie mebli.

Dla produktów oznaczonych symbolem bezpłatnej dostawy opłaty za transport nie będą naliczane.

UWAGA: Prosimy koniecznie sprawdzać przy dostawach, zwłaszcza przesyłek o wyższej wartości i gabarytowych, czy zawartość nie została uszkodzona w transporcie. Nawet gdy na pierwszy rzut oka nie widać śladów uszkodzeń na opakowaniu prosimy o otwieranie i sprawdzanie przy kurierze zawartości. Wszystkie zlecane przez nas przesyłki są ubezpieczane ale zgłoszenie szkody pod odjeździe kuriera najczęściej rozpatrywane jest przez ubezpieczyciela negatywnie.
Kolejność zgłoszeń uszkodzonych przesyłek powinna być następująca:
1. Po stwierdzeniu uszkodzenia - spisanie przy dostawie protokołu szkody z kurierem. Dobrze jest też zrobić zdjęcia np. telefonem uszkodzonych artykułów oraz stwierdzonych uszkodzeń opakowania (pęknięcia, rozerwania, wgniecenia, brak palety przy zamówieniach paletowych).
2. Kontakt e-mail, telefoniczny z obsługą sklepu i przekazanie możliwie szczegółowo udokumentownego zgłoszenia.

W sprawie ewentualnych reklamacji lub zwrotów proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail na adres. który otrzymali Państwo przy potwierdzeniu przyjęcia zamówienia. Można również skorzystać z formularza dostępnego w zakładce "Kontakt".

 

Zadaj pytanie on-line

Wróć