Twój koszyk jest pusty

Koszt dostawy

Zamówienia wysyłamy korzystając z usług Poczty Polskiej i Firmy Kurierskiej.

Zakupy powyżej 1000 PLN są dostarczane na nasz koszt, wyjątkiem są przesyłki o większym gabarycie do których może być doliczana opłata przy danym produkcie. Jeżeli wartość zamówienia mieści się w granicach 500 - 999 PLN ponosimy koszt przesyłki do 22 PLN. Poniżej 500 PLN, koszt przesyłki doliczany jest do faktury.

Przy większej wadze może być doliczona opłata.

Przesyłka kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia do 30 kg w cenie 22 PLN (20 PLN przy przedpłacie).
Przy realizacji zamówienia o wyższej wadze niż 30 kg lub większych gabaratych (np. meble medyczne) opłata może być weryfikowana indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia. Każda zmiana naliczania za dostawę będzie konsultowana z klientem przed realizacją zamówienia.

Dla artykułów o większych gabarytach lub wadze mogą być doliczane dodatkowe opłaty. Informacja o dopłacie powinna być widoczna w opcjach dostawy przy takich artykułach. Dotyczy to głównie mebli.

Dla produktów oznaczonych symbolem bezpłatnej dostawy opłaty za transport nie będą naliczane.

W sprawie ewentualnych reklamacji lub zwrotów proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail na adres. który otrzymali Państwo przy potwierdzeniu przyjęcia zamówienia. Można również skorzystać z formularza dostępnego w zakładce "Kontakt".

 

Zadaj pytanie on-line

Wróć