Twój koszyk jest pusty
Informujemy, że od nia 16.10.2020 r. sklep stacjonarny będzie otwarty 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i czwartki.
W pozostałe dni pracujemy zdalnie i kontaktować można się z nami przez zakładkę kontakt, mailem, telefonicznie (tel. 501 642 999) lub faksem (fax. 22 350 75 60) Za utrudnienia przepraszamy.

Meble i wyposażenie

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment profesjonalnych mebli medycznych, spełniających oczekiwania specjalistów. Przedstawione wyposażenie znajduje zastosowanie w szpitalach, przychodniach, gabinetach medycyny szkolnej oraz innych placówkach medycznych. Oferujemy specjalistyczne fotele do badań i zabiegów, stoły zabiegowe, wózki do transportu chorych, jak również standardowe i powszechnie spotykane wyposażenie gabinetów, takie jak parawany, kozetki, szafki i szafy, łóżka szpitalne czy asystory.
Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów, które posiadają różne parametry i pozwalają na dostosowanie do różnych potrzeb. Wykonanie ich z najwyższej jakości komponentów sprawia, że spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i służyć im będą przez długi czas. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz satysfakcję z zakupu wybranego modelu.

Zadaj pytanie on-line