Twój koszyk jest pusty
Informujemy, że od nia 16.10.2020 r. sklep stacjonarny będzie otwarty 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i czwartki.
W pozostałe dni pracujemy zdalnie i kontaktować można się z nami przez zakładkę kontakt, mailem, telefonicznie (tel. 501 642 999) lub faksem (fax. 22 350 75 60) Za utrudnienia przepraszamy.

Odzież medyczna

Odpowiednio dobrana odzież medyczna daje możliwość uzyskania komfortu oraz elegancji w pracy. W naszym sklepie zakupicie Państwo ubrania męskie i damskie – dla lekarzy, pielęgniarek czy pielęgniarzy, jak również akcesoria i jednorazowe elementy garderoby. Polecamy różnokolorowe i posiadające odmienne kroje bluzy i fartuchy, funkcjonalne czepki, pojedyncze spodnie i bluzki, jak również sukienki czy spódnice dla Pań.

Wszystkie wyroby zostały wykonane z wysokogatunkowych tkanin, dzięki czemu imponują trwałością, a także łatwością w czyszczeniu. Ogromna różnorodność wariantów, w tym kolorów, długości rękawów, ilości kieszeni czy rozmiarów sprawia, że udane zakupy mogą zrobić u nas przedstawiciele przychodni, szpitali, jak również prywatnych gabinetów lekarskich. Naszym atutem są konkurencyjne ceny.