Twój koszyk jest pusty
Informujemy, że od nia 16.10.2020 r. sklep stacjonarny będzie otwarty 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i czwartki.
W pozostałe dni pracujemy zdalnie i kontaktować można się z nami przez zakładkę kontakt, mailem, telefonicznie (tel. 501 642 999) lub faksem (fax. 22 350 75 60) Za utrudnienia przepraszamy.

Urządzenia medyczne

Doskonale wiemy, jakie parametry powinien mieć sprzęt będący elementem wyposażenia gabinetów, przychodni i innych tego typu placówek. Nasz sklep internetowy z asortymentem lekarskim oferuje różnego rodzaju urządzenia medyczne, które doceni każdy profesjonalista. Proponujemy m.in. autoklawy do gabinetów stomatologicznych, ciśnieniomierze automatyczne i zegarowe, a także inhalatory, kolposkopy, myjki ultradźwiękowe czy otoskopy dla laryngologów.

Dokładamy wszelkich starań, by oferować jak najbardziej zróżnicowany asortyment, dzięki czemu odpowiedni dla siebie osprzęt znajdzie u nas lekarz każdej specjalizacji. Nasz medyczny sklep internetowy to bowiem również piły elektryczne do gipsu i syntetyku, ssaki, termometry bezdotykowe i tradycyjne, wagi ze wzrostomierzem, uchwyty do noża i wiele innych produktów. Ginekolog, laryngolog, chirurg, okulista, stomatolog – to tylko przykładowych osób, które docenią działanie oferowanych tu urządzeń medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi kategoriami przyrządów oraz do wyposażenia z nami przychodni i gabinetów.