Strona główna » Dla Pacjentów

Dla Pacjentów

Dla Pacjentów
Niekiedy leczenie dolegliwości i chorób wymaga dodatkowego sprzętu lub akcesoriów, które ułatwiają pacjentom powrót do zdrowia. Artykuły te stosuje się w gabinetach specjalistycznych i szpitalach, a niekiedy w domu, zgodnie z poleceniem lekarza.

Dla pacjentów
Osoby borykające się z problemami z oddychaniem, które potrzebują sprzętu umożliwiającego trenowanie wdechu w domu, znajdą na naszej stronie internetowej specjalnie przeznaczone do tego urządzenia. Mamy również produkty dla kobiet, zmagających się z niewydolnością szyjki macicy, wypadaniem macicy czy nietrzymaniem moczu. Ponadto przygotowaliśmy igły do portu z drenem i bez. Służą one do wprowadzania dostępu do żylnych naczyń krwionośnych, w celu regularnego podawania płynnych leków pacjentom, będącym pod stałą opieką medyczną. Na naszej stronie znajdą Państwo:
 
  • pessary,
  • preparaty do pielęgnacji, czyszczenia i dezynfekowania pessarów,
  • przyrządy do ćwiczeń oddechowych,
  • przyrządy do iniekcji i wlewów dożylnych,
  • i wiele innych.

Jakość
Dostępne produkty zostały wykonane z całkowicie bezpiecznych, specjalistycznych materiałów. Stworzono je wedle szczegółowych wytycznych i standardów europejskich. Artykuły z naszego sklepu internetowego są stosowane w gabinetach lekarskich, przychodniach, sanatoriach lub szpitalach. W zależności od danego przypadku i potrzeb pacjenta mogą być rekomendowane przez lekarzy do domowego użytku.

Środki czyszczące, wchodzące w skład oferty, skutecznie usuwają zanieczyszczenia, kurz, bakterie, wirusy i inne drobnoustroje. Dzięki temu sprzęt może być użytkowany wielokrotnie i bezpiecznie dla pacjenta oraz lekarza. Preparaty są przeznaczone do odkażania konkretnych urządzeń i należy je stosować zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi na stronie oraz na opakowaniach produktów i dołączonych do nich instrukcjach.

Zależy nam na tym, by do domów oraz placówek medycznych trafiały artykuły najlepszej jakości, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy sprzęty i urządzenia od renomowanych producentów.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu