Strona główna » Jednorazowe artykuły medyczne

Jednorazowe artykuły medyczne

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Ze względu na specyfikę wielu specjalizacji lekarskich oraz wymogi higieny i bezpieczeństwa, do badań pacjentów wykorzystuje się jednorazowe artykuły medyczne. Przeznaczone są do użytkowania przez wykwalifikowany personel w przychodniach, szpitalach lub laboratoriach.

Artykuły, dostępne na naszej stronie, umożliwiają wykonywanie badań kontrolnych oraz zabiegów chirurgicznych. Niektóre produkty służą ochronie personelu medycznego podczas wykonywania operacji, a także osłonięciu pola zabiegowego.

Jednorazowe artykuły medyczne

Narzędzia jednokrotnego użytku umożliwiają zachowanie sterylnych i higienicznych warunków pracy oraz zabezpieczenie pacjentów, lekarzy i pielęgniarek przed kontaktem z zanieczyszczeniami, bakteriami, wirusami itp. Asortyment sklepu zawiera:

Asortyment medyczny

Produkty z naszego sklepu mogą być wykorzystywane przez personel medyczny, posiadający odpowiednie kwalifikacje, np. pielęgniarki, lekarzy oraz ratowników. Narzędzia, przyrządy i materiały z naszej strony są przeznaczone do diagnozowania chorób oraz badania np. układu słuchowego pacjenta. Umożliwiają monitorowanie stanu pacjenta podczas regularnych wizyt kontrolnych w gabinetach specjalistów np. ginekologa, laryngologa i proktologa.

Do ochrony personelu podczas przeprowadzania zabiegów i operacji służą maseczki chirurgiczne, kaptur chirurgiczny z potnikiem, rękawice nitrylowe i inne produkty, dostępne na naszej stronie. Jednorazowa odzież jest przeznaczona nie tylko dla lekarzy i pielęgniarek, ale również dla pacjentów. Z tego względu mamy w asortymencie dziecięce maseczki ochronne oraz spódniczki ginekologiczne.

Wszystkie narzędzia, akcesoria oraz produkty do zabiegów i ochrony personelu oraz pacjentów, mają najwyższą jakość i spełniają rygorystyczne wymogi, określane przez normy europejskie.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu