Strona główna » Meble i wyposażenie
Sklep Medinox oferuje głównie wyroby medyczne lub przeznaczone dla medycyny i do obsługi przez profesjonalny personel medyczny.
Wchodząc na tę stronę potwierdzasz, że jesteś osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi.
Jeśli nie jesteś profesjonalistą związanym z medycyną, to przejdź do zakładki "Dla Pacjentów", gdzie znajdują się artykuły dla Pacjentek i Pacjentów.

 

Meble i wyposażenie


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment profesjonalnych mebli medycznych, spełniających oczekiwania specjalistów. Przedstawione wyposażenie znajduje zastosowanie w szpitalach, przychodniach, gabinetach medycyny szkolnej oraz innych placówkach medycznych. Oferujemy specjalistyczne fotele do badań i zabiegów, stoły zabiegowe, wózki do transportu chorych, jak również standardowe i powszechnie spotykane wyposażenie gabinetów, takie jak parawany, kozetki, szafki i szafy, łóżka szpitalne czy asystory.
Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów, które posiadają różne parametry i pozwalają na dostosowanie do różnych potrzeb. Wykonanie ich z najwyższej jakości komponentów sprawia, że spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i służyć będą przez długi czas. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz satysfakcję z zakupionych artykułów.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu