Strona główna » Higiena i dezynfekcja

Higiena i dezynfekcja

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Praktyczne, skuteczne i przydatne w każdej placówce lekarskiej – w tej kategorii proponujemy produkty służące do higieny i dezynfekcji różnych powierzchni. Nasz medyczny sklep internetowy posiada na swoich wirtualnych półkach m.in. wygodne dozowniki (również w niezwykle wygodnej wersji bezdotykowej oraz łokciowej) zarówno do mydła, jak i płynów myjących, ręczników papierowych czy odświeżania powietrza. Ponadto oferujemy płyny co czyszczenia dużych powierzchni wodoodpornych oraz chusteczki do szybkiej dezynfekcji małych fragmentów. Posiadamy w asortymencie także roztwory do przepłukiwania, które doskonale sprawdzają się podczas nagłej interwencji chirurgicznej.

Higiena i dezynfekcja to podstawa w każdym szpitalu czy przychodni medycznej. Bieżąca likwidacja zarazków umożliwia większą ochronę pacjentów i tym samym zmniejsza szanse na skażenie. Nasz sklep internetowy z asortymentem lekarskim dostarczy Państwu wszystkiego, co potrzebne do utrzymania czystości w placówkach, w których codziennie wykonywane są różnego rodzaju zabiegi oraz przyjmowani są pacjenci.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu