Strona główna » Meble i wyposażenie » Wózki do transportu zwłok

Wózki do transportu zwłok

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Wózek do transportu zwłok - bez pokrywy
dodaj do porównania
dodaj do schowka

W naszym sklepie dostępne jest mobilne łóżko, które pozwoli na przewożenie zmarłych pacjentów na terenie szpitala, prosektorium lub zakładu pogrzebowego. Wózki do transportu zwłok cechują się bardzo prostą konstrukcją: stelaża wykonanego ze stali nierdzewnej i tacy (zdejmowanej lub montowanej na stałe, w zależności od wybranej opcji).

Wózek do transportu zwłok umożliwia przewiezienie osoby zmarłej na dwóch możliwych wysokościach - jednak nie jest on regulowany, należy wybrać preferowaną wysokość lub dodatkowo płatną wersję z regulacją za pomocą mechanizmu śrubowego lub regulacją hydrauliczną. Innymi opcjami dodatkowymi są m.in. pokrywy (do wyboru PVC, polipropylen, stal kwasoodporna) oraz koła: 12,5, 16 i 20 cm do poruszania się w pomieszczeniach oraz pompowane, o średnicy 30 cm, pozwalające na bezpieczny przewóz na zewnątrz. Z czterech kółek dwa wyposażone są w hamulce-blokady, co pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji podczas pokonywania wzniesień lub zatrzymania się na nierównym terenie.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu